16/10/2020

Oikos Poland sponsorem drużyny piłkarskiej Moore Lublin Team

Lokalny dystrybutor firmy Oikos w Polsce wspiera sportowe inicjatywy swoich dealerów. We współpracy ze firmą MOORE z Lublina sponsoruje lokalną drużynę piłkarską zwaną lubelskimi dekoratorami.

Moore Lublin Team to drużyna, która od ponad 10 lat bierze udział w amatorskich rozgrywkach piłkarskich na boiskach orlikowych i parkietach lubelskich hal sportowych, odnosząc sukcesy drużynowe i indywidualne. Menadżerem drużyny jest Marcin Urban, właściciel firmy Moore, pełniący jednocześnie rolę kapitana drużyny.

Salon MOORE w Lublinie już od wielu lat jest partnerem i dystrybutorem marki Oikos, a znany i lubiany w Polsce sport jakim jest piłka nożna staje się wehikułęm marki Oikos i wartości jakie grupa reprezentuje – ekologia i zdrowie każdego z nas.

„Duch gry zespołowej, pełne podzielanie wspólnych wartości i celów - komentuje Claudio Balestri, prezes grupy Oikos - to jedna z cech naszej firmy zarówno we Włoszech jak i na świecie. Dlatego cieszę się, że nasi lubelscy dekoratorzy dzięki piłce nożnej promują tak ważne dla nas wartości, poprzez reprezentacyjne drużynowe koszulki z logo OIKOS Poland ”.

#tynkidekoracyjnemoore #marcinurbanmoore #oikospoland #oikospaint #oikospiamentoecologica #oikospitturadecorativa #oikoscalcio #Lublin #Lublin

Wrocław. Szkolenia OIKOS w siedzibie partnera MAESTRO

Nowy showroom Oikos w Zamościu (Polska)

Otwarcie nowego showroom Oikos w Bialymstoku