07/05/2019

Polska, Oikos głównym bohaterem na imprezie Moore!

Studio Moore w Lublinie tworzy zespół wysokiej klasy projektantów i aplikatorów, którzy stosują produkty Oikos z niezwykłą fantazją, nowoczesnością oraz doświadczeniem. Ich wyzwaniem jest nieustanne wyszukiwanie nowych i innowacyjnych sposobów dekoracji i w związku z tym uważają, iż farby materiałowe Oikosil są idealnym środkiem, dzięki któremu możliwe jest tworzenie rozwiązań wyjątkowych pod względem oryginalności i zmysłu estetycznego.

Dnia 30 maja studio Moore organizuje w Lublinie przy ul. Skrajnej 4, w siedzibie sprzedawcy Tynki Dekoracyjne (www.tynkidekoracyjne.pl), profil instagram tynkidekoracyjnemoore, profil Facebook Marcin Dworecki) imprezę wysokiego szczebla, w której wezmą udział architekci i projektanci, podczas której Oikos będzie odgrywał pierwszorzędną rolę.

Impreza rozpocznie się o godzinie 18.00 i zakończy się wieczornym przyjęciem; w niniejszym kontekście Romina Penazzi (Kierownik obszaru Oikos) i Jurek Gałkowski (technik) dokonają prezentacji Oikos oraz jej dekoracyjnych farb ekologicznych, cieszących się największym sukcesem, między innymi Ottocento, Imperium oraz Bianchi Collection.

Wrocław. Szkolenia OIKOS w siedzibie partnera MAESTRO

Oikos Poland sponsorem drużyny piłkarskiej Moore Lublin Team

Nowy showroom Oikos w Zamościu (Polska)